لیمو اس ام اس

امکانات تعرفه ها ثبت نام آنلاین خطوط اختصاصی ارسال انبوه آزمایشگاه سوالات متداول شرایط استفاده راهنما مشتریان ما تماس با ما
پشتیبانی آنلاین 041 - 34 23 83 13
رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟
ثبت نام آنلاین

شرایط کامل خطوط خدماتی ارسال پیامک

۸ مرداد ۱۳۹۴

خطوط خدماتی شامل خطوطی هستند که از این خطوط می توانید به مشترکین خود که با ایشان همکاری می نمایید پیامک ارسال نموده و در نظر داشته باشید از این خطوط نمی توانید در قسمت بانک منطقه ای و کد پستی و شماره های غیر که مشترک شما محسوب نمی شوند استفاده نمایید. در صورتی که حتی به یک شماره غیر از بانک شماره مشترکین خودتان ارسال انجام دهید تبلیغاتی محسوب شده و شامل جریمه می گردد. هرگونه اطلاع رسانی به لیست مشترکین خود ارسال خدماتی محسوب می شود.

مدت زمان خدماتی شدن خطوط حداقل ۲۰ روز کاری می باشد لذا بعد از گذشت ۲۰ روز کاری در صورت خدماتی نشدن خط،پیگیری فرمایید.

روش خدماتی شدن خطوط به صورت زیر می باشد

۱۰۰۰ : مربوط به حقوقی  :کپی روزنامه رسمی،فرم مربوطه در سربرگ با مهر و امضا ،تعهدنامه که در آن ذکر شده باشد “فرم به پیوست ارسال می گردد”  (به همراه گواهی امضا);   حقیقی: امکان خدماتی کردن این خطوط در این اپراتور مقدور نمی باشد.

۲۰۰۰: مربوط به حقوقی: کپی روزنامه رسمی، فرم مربوطه با مهر و امضا ، تعهدنامه در سربرگ (به همراه گواهی امضا);   حقیقی: امکان خدماتی کردن این خطوط در این اپراتور مقدور نمی باشد.

۳۰۰۰: حقیقی : فرم مربوطه ،تعهدنامه به همراه گواهی امضا    حقوقی:  نامه در سربرگ با مهر و امضا خطاب به مگفا به همراه تعهدنامه،کپی روزنامه رسمی، و گواهی امضا     ارگان دولتی:  نامه در سربرگ با مهر و امضا خطاب به مگفا به همراه تعهدنامه بدون گواهی امضا

 

۵۰۰۰۱: فرم مربوطه ، تعهدنامه ، (به همراه گواهی امضا)    ۵۰۰۰۲ ۵۰۰۰۴، ۵۰۰۰۵: فرم مربوطه بصورت تایپی و تعهدنامه ، (به همراه گواهی امضا)

 

۰۲۱ : فرم مربوطه ، تعهدنامه ، (به همراه گواهی امضا)  و ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان سفته

حقوقی  :فرم مربوطه در سربرگ با مهر و امضا،کپی روزنامه رسمی، ،تعهدنامه  (به همراه گواهی امضا)

پس از دریافت اصل مدارک خط در پروسه خدماتی شدن قرار می گیرد

حقوقی کردن خط خدماتی
در صورتی که حقوقی هستید  و مایل به خدماتی کردن خط ۱۰۰۰ می باشید  نیاز است خط خود را از طریق واحد خط حقوقی نمایید و  ارائه مدارک  زیر ضروری می باشد

نام شرکت / شناسه ملی/کد اقتصادی/ آدرس و کدپستی/ تلفن شرکت/ نام مدیرعامل / کدملی مدیرعامل/ شماره همراه مدیرعامل (همراه اول)/ آپلود آگهی تاسیس و یا روزنامه رسمی

و تعهدنامه ارسال شده در سربرگ به همراه مهر و امضا صاحبان امضا که در آن قید شده باشد فرم درخواست خدماتی به پیوست ارسال می گردد، پر نمایند.

پس از تکمیل مدارک از طریق تیکت پیگیری فرمایید

تعهدنامه حقیقی و حقوقی
شرکت/ کاربر …………. تعهدمی نماید از خط ……… تنها به عنوان ارائه اطلاعات (خدماتی )استفاده نموده و هیچگونه ارسال تبلیغاتی از این خط انجام نگیرد و مسئولیت کلیه پیامها با ….. بوده و در غیر اینصورت جریمه مورد نظر توسط …………. پرداخت می گردد.

تعهدنامه ارگان های دولتی
با توجه به اینکه ارسالهای انجام شده توسط شرکت……………………………..تبلیغاتی نمی باشد درخواست خدماتی شدن خط ……… دارد و تعهد می نماید تنها به عنوان ارائه اطلاعات (خدماتی )استفاده نموده و هیچگونه ارسال تبلیغاتی از این خط انجام نگیرد و مسئولیت کلیه پیامها برعهده ……..بود و در غیر اینصورت جریمه مورد نظر توسط …………. پرداخت می گردد.

نحوه ارسال مدارک

ابتدا مدارک را از طریق پشتیبانی (تیکت) ارسال نموده و پس از تایید واحد اداری ،اصل مدارک را از طریق پست به آدرس شرکت ارسال نمایید .پس از دریافت اصل مدارک خط در پروسه خدماتی قرار می گیرد.

 

برچسب ها :
--------------------- « بازگشت به صفحه اصلی » ----------------------
وبلاگ آرشیو
فعال یا غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی | با توجه به گسترش استفاده از سامانه های پیام کوتاه، اغلب کاربران برا... | ۲۷ آبان ۱۳۹۳ آموزش استفاده از افزونه فارسی پیامک ووکامرس | پس از راه اندازی کامل فروشگاه خود با سیستم ووکامرس، از طریق لینک زی... | ۱ مهر ۱۳۹۳ اصول مشتری مداری در پیامک های تبلیغاتی | یکی از خدمات شرکت های ارائه سرویس های پیامک، ارسال اس ام اس انبوه ت... | ۹ تیر ۱۳۹۳ تاریخچه پیامک | پیام کوتاه (پیامک یا SMS) یک سرویس ارسال پیام متنی در گوشی، فضای مج... | ۹ تیر ۱۳۹۳
جهت عضویت در خبرنامه لیمو اس ام اس و دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
عضویت در خبرنامه برای عموم آزاد و شامل خبرنامه پیامکی و خبرنامه الکترونیکی می باشد.

لیمو استور لیمو اس ام اس لیمو گرافیک لیمو بایل لیمو وب