لیمو اس ام اس

امکانات تعرفه ها ثبت نام آنلاین خطوط اختصاصی ارسال انبوه آزمایشگاه سوالات متداول شرایط استفاده راهنما مشتریان ما تماس با ما
پشتیبانی آنلاین 041 - 34 23 83 13
رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟
ثبت نام آنلاین

امکانات و ویژگی های سامانه لیمو اس ام اس


ارسال پیامک
با استفاده از این ابزار در سامانه لیمو اس ام اس می توانید با استفاده از خط اختصاصی خود اقدام به ارسال پیامک تکی یا گروهی نمایید. در این ابزار شما می توانید مخاطبان گیرنده خود را بصورت دستی، فایل اکسل، فایل متنی یا از دفترچه تلفن سامانه انتخاب کنید.


ارسال پیامک منطقه ای، هدفمند و انبوه
با این ابزار در سامانه لیمو اس ام اس می توانید اقدام به ارسال اس ام اس انبوه به شکل های زیر نمایید :

جهت مشاهده توضیحات تکمیلی اینـــــــــــــجا کلید کنید.


ارسال پیامک هوشمند
شما توسط این سیستم قادر خواهید بود در سامانه لیمو اس ام اس به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید. به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید :
آقای مهدی امامی اعتبار شما ۱۲۳۰۰ ریال می باشد
خانم مریم اسدی اعتبار شما ۲۴۵۶۰۰ ریال می باشد
….
برای اینکار کافیست یک فایل اکسل (دانلود فایل نمونه) ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید. سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه “مرحله بعد” را بفشارید. سامانه به صورت خودکار تمامی ستون های فایل اکسل را به شما نمایش می دهد ، شما میتوانید از هر یک از این ستون ها داخل متن پیامک استفاده نمایید


ارسال متناظر
این بخش به شما امکان می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و یکجا ارسال نمایید.


ارسال به کد پستی
در این شما میتوانید به مناطق مختلف پستی از طریق کد پستی پیامک ارسال نمایید.


ارسال به کد پستی ایرانسل
از طریق این بخش شما میتوانید به شماره های ایرانسل مناطق مختلف پستی از طریق کد پستی پیامک ارسال نمایید .


ارسال فلش
ارسال پیامک Flash مشابه پیامک معمولی بوده با این تفاوت که پیامک به صورت خودکار بر روی گوشی گیرنده باز خواهد شده ، همچنین این نوع پیامک قابلیت ذخیره شدن در گوشی را ندارد.


ارسال BTS
از طریق این سرویس در سامانه لیمو اس ام اس شما می توانید به موبایل های حاضر در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خودبر اساس شعاع اطراف دکل پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.


VAS
خدمات ارزش افزوده تلفن همراه یا Value Added Service که به اختصار به آن VAS گفته می‌شود، از جدیدترین پارامترهای نوین صنعت مخابرات می‌باشد که در عین اینکه برای مصرف‌کنندگان تلفن‌های همراه سود بسیاری دارد، درآمدزایی فراوانی برای اپراتورهای تلفن همراه نیز دارد و قدرت و پتانسیل بالایی برای ایجاد کسب و کار در تمامی زمینه‌ها را دارا است.
در سرویسهای پیامکی سازمان یا ارگان دارنده سرویس پس از تهیه بستر های لازمه می بایست جهت ارسال پیامک به مخاطبین خود هزینه های پیامک را متحمل شود .در اینگونه سرویسها دسترسی به پنلهای آفلاین و یا آنلاین جهت ارسال پیامک ضروری می باشد . در سرویسهای پیامکی مخاطبین لزوما بازار هدف نهایی نمی باشند چرا که خود سرویس مورد نظر را انتخاب نکرده اند . در سرویسهای vas هزینه پیامکهای دریافتی از خود مخاطبین و توسط اپراتور یا به صورت کسر اعتبار و یا قابل پرداخت روی قبض تلفن همراه دریافت می شود . بنابراین هزینه ای توسط ارگان و سازمان جهت ارسال پیامک دریافت نمی گردد . چه بسا که برای آن سازمان و ارگان درآمد زا نیز خواهد بود. در اینگونه سرویسها برای یکبار سرویس تعریف شده و نیازی به دسترسی به بستر های نرم افزاری و یا سخت افزای توسط سازمان جهت ارسال پیامک نمی باشد .


سن و جنسیت
در این ابزار شما می توانید بر اساس فیلد های سن و جنسیت پیامک های خود را فیلتر ( هدفمند ) کنید.


ارسال پیامک زماندار
از این طریق شما در سامانه لیمو اس ام اس می توانید برای پیامک های خود زمان ارسال تعیین کنید تا در روز و ساعت مشخصی به دست گیرندگان برسد.


پیامک اعتباری
توسط این بخش شما میتوانید با ارسال پیامک برای مخاطبین دفترچه تلفن بابت هر پیامک هزینه ای از اعتبار آنها در پنل کسر نمایید.


پیامک های دریافتی
توسط این بخش شما می توانید پیامک های دریافتی بر روی خطوط اختصاصی خود را مشاهده کنید.


پیامک های ارسالی
توسط این بخش در سامانه لیمو اس ام اس شما می توانید پیامک های ارسالی خطوط اختصاصی و اشتراکی خود را مشاهده کنید.


دفترچه تلفن
توسط این بخش شما می توانید اطلاعات مخاطبان خود را ذخیره،‌ گروه بندی و در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید.


گنجینه پیامک
در این بخش پیامک های آماده ای قرار داده شده که شما میتوانید در مناسبت های مختلف از این پیامک های استفاده نمایید


نظرسنجی
از طریق این بخش در سامانه لیمو اس ام اس میتوانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه ایجاد نمایید


امتیاز دهی
این بخش از نظر ظاهری مشابه نظرسنجی است ولی در واقع کاملا متفاوت می باشد. بر خلاف نظرسنجی که هر مخاطب میتواند فقط یک گزینه انتخاب کند در امتیاز دهی هر مخاطب میتواند به یک یا چند گزینه امتیاز دهد.


مسابقه
از طریق این بخش میتوانید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کرده ، برای هر مسابقه چندین سوال در نظر بگیری.


کدخوان
در این بخش شما ابتدا یک سری کد را توسط فایل اکسل وارد سامانه می کنید ، در صورتی که کاربر یکی از این کدها را به سامانه ارسال کند کد ارسال شده توسط شخص به همراه شماره موبایل وی در سیستم ذخیره می شود و پیغام تنظیم شده برای کاربر ارسال می گردد ، همچنین در صورت ارسال کد اشتباه و همچنین کد تکراری نیز متن معین شده برای هرکدام به کاربر ارسال خواهد شد


تولید محتوی
از طریق این بخش شما در سامانه لیمو اس ام اس قادر خواهید بود سرویس های متنی و محتوا ایجاد نمایید. برخی از کاربرد های این بخش به قرار زیر است :


لیست ویژه
در صورتی که بخواهید پیامک های ارسالی برای یک یا چند شماره موبایل ارسال نشود میتوانید از لیست سیاه ارسال استفاده نمایید. همچنین اگر مایل باشید از یک یا چند شماره موبایل پیامک دریافت نفرمایید میتوانید این شماره ها را در لیست سیاه دریافت قرار دهید


بین المللی
در این بخش شما می توانید پیامک های بین المللی ارسال نمایید. برای ارسال پیامک بین المللی باید یک شماره بین المللی تهیه نمایید

 


دیکشنری

آب و هوا

قیمت خودرو

رتبه در گوگل

اطلاعات پرواز

جستجوی دامنه

قیمت ارز و سکه

نتایج فوتبال

ختم قرآن

ممکن است در نگاه اول این سرویسها به ضرر فرستنده تمام شود ولی با دقت به نکات زیر میتواند بسیار درآمد زا باشد


نوبت دهی
از طریق این بخش شما قابلیت فعالسازی نوبت دهی هوشمند را خواهید داشت. کاربرد این بخش بیشتر برای نوبت دهی پزشکان ، آرایشگاه ها و … خواهد بود.


منشی هوشمند
از طریق این بخش میتوانید یک فایل اکسل همانند با اطلاعات مختلف در سامانه بارگزاری کرده سپس مخاطبین با ارسال کلیدواژه میتوانند این اطلاعات را به صورت یک پیامک دریافت نمایند. این بخش بسیار مشابه ارسال هوشمند بوده با این تفاوت که با ارسال کلیدواژه توسط مخاطب پیامک هوشمند تولید و ارسال میگردد


پیامک مناسبتی
از طریق این بخش در سامانه لیمو اس ام اس میتوانید تنظیماتی انجام داده که یک پیامک شخصی سازی شده ( مثلا پیامکی که شامل نام و اطلاعات مخاطب باشد) برایش به صورت سالیانه ارسال شود. نمونه کاربرد این بخش تبریک تولد ، تبریک سال نو ، تبریک مناسبت ها ، اطلاع از پایان سرویس های سالیانه ، اتمام قرارداد و بیمه نامه و…


پیامک فکس
از طریق این بخش میتوانید یک فایل pdf را در اختیار سامانه قرار داده تا با ارسال یک پیامک به سیستم فایل مورد نظر از طریق فکس و ایمیل برای مخاطب ارسال گردد.


WAP
ارسال WAP Push بسیار شبیه ارسال MMS می باشد ، تفاوت اصلی در این است که هزینه WAP بر عهده گیرنده بوده در حالی که MMS را فرستنده پرداخت می نماید. شما علاوه بر ارسال عکس ، فیلم ، برنامه و فایل های مختلف می توانید یک آدرس اینترنتی را نیز برای گیرنده ارسال نمایید


پشتیبانی سامانه
در صورتی که در حین کار با سامانه سوال یا مشکلی برای شما به وجود آمده یا درخواستی دارید میتوانید با کلیک بر روی گزینه “درخواست جدید” آنرا مطرح فرمایید ، که در اصطلاح به این کار ایجاد تیکت میگویند.


وب سرویس API
این روش از روشهای پیشرفته در انتقال پیامک به شمار می رود . این متد، ارسال و دریافت پیامک های فارسی ، لاتین و باینری با اندازه های متفاوت را در سامانه لیمو اس ام اس دارا می باشد . برای برقراری ارتباط با API می توانید از دو پروتکل HTTP بر روی پورت ۸۰ ، و یا استفاده از پروتکل امن HTTPS بر روی پورت ۴۴۳ استفاده نمایید. با استفاده از این امکان شما قادر خواهید بود در سایت و یا نرم افزار خود از طریق ارتباط با سرورهای پیام کوتاه، پیامک با تنظیمات دلخواه خود ارسال نمایید .


کنترل از راه دور
توسط این بخش شما می توانید سامانه خود را از طریق پیامک کنترل نمایید.


تغییر رمز
کاربر می تواند از طریق این بخش اقدام به تعویض رمز عبور پنل خود نماید.


پرداخت ها
توسط این بخش کاربر می تواند لیست پرداخت های خود را به سامانه لیمو اس ام اس مشاهده نماید.


تراکنش مالی
کاربر توسط این بخش می تواند جزئیات دریافت و پرداخت ( تراکنش ) های خود را در سامانه لیمو اس ام اس مشاهده نماید.

و …

--------------------- « بازگشت به صفحه اصلی » ----------------------
وبلاگ آرشیو
فعال یا غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی | با توجه به گسترش استفاده از سامانه های پیام کوتاه، اغلب کاربران برا... | ۲۷ آبان ۱۳۹۳ آموزش استفاده از افزونه فارسی پیامک ووکامرس | پس از راه اندازی کامل فروشگاه خود با سیستم ووکامرس، از طریق لینک زی... | ۱ مهر ۱۳۹۳ اصول مشتری مداری در پیامک های تبلیغاتی | یکی از خدمات شرکت های ارائه سرویس های پیامک، ارسال اس ام اس انبوه ت... | ۹ تیر ۱۳۹۳ تاریخچه پیامک | پیام کوتاه (پیامک یا SMS) یک سرویس ارسال پیام متنی در گوشی، فضای مج... | ۹ تیر ۱۳۹۳
جهت عضویت در خبرنامه لیمو اس ام اس و دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
عضویت در خبرنامه برای عموم آزاد و شامل خبرنامه پیامکی و خبرنامه الکترونیکی می باشد.

لیمو استور لیمو اس ام اس لیمو گرافیک لیمو بایل لیمو وب